Що подарувати дитині на Новий Рік?

Що подарувати  дитині на Новий Рік?

Перед новорічними святами в родині, де є діти дуже часто постає питання: «А що ж подарувати синочку або дочці на Новий рік?».
Тож ми підготували ТОП 10+ ідей для подарунків для дітей різного віку і темпераменту.

Від 1 року до 4 років

1. Ігровий намет
Це відмінний подарунок, який підійде як хлопчикам, і дівчаткам. З такою іграшкою можна рати самому, будуючи свою оселю, або запросити любих друзів. Місця точно всім вистачить.
Музичні подарунки
Якщо у дитини з ранніх років є цікавість до мистецтва, він буде дуже радий знайти під ялинкою дитячу гітару або наприклад синтезатор.

2. Пальчикові фарби
Творчим дітям подобається щось створювати своїми руками. А крім того пальчикові фарби розвивають дрібну моторику і уяву, стимулюють творче начало малюків. Але головне, щоб вони були виконані із екологічних матеріалів.
3. Сюжетно-рольові іграшки
Після трьох років дитина активно приміряє на себе різні соціальні ролі: батьків, доктора, будівельника, перукаря і так далі. Тому доречні будуть дитячі кухні, супермаркети, майстерні, набори перукарів та інші..
А ще, головне, чим більше в наборі аксесуарів, тим цікавіше.

Від 5 до 9 років


Це вік пізнань, коли діти грають в «чомучок» та активного розвитку пам'яті.
Тому актуальними у цей час будуть мольберти та дошки з алфавітом та цифрами. Таким чином дитина спочатку просто малює, а пізніше в ігровій формі вчиться азбуці і рахунку

4. Конструктор
Цей подарунок можна назвати «незмінною класикою». Велика кількість брендів дозволяє вибрати сюжет та улюблених героїв, які зацікавлять і дівчаток, і хлопчиків. Захопившись цікавою грою, можливо не тільки робити все по інструкції, а й втілити всі свої фантазії.

5. Настільна гра
Настільні ігри це відмінне проведення часу для усієї сім'ї. Обирайте близький сюжет до захоплень дитини, та приємні сімейні вечори родині будуть забезпечені.

Що подарувати хлопчикові 5-9 років на Новий рік

6. Керовані по радіо іграшки
«Суто чоловічий» подарунок, адже як може дитинство пройти без гри у войнушки, де основними предметами є автомати, пістолети та інша зброя. В такій грі звичайно не обійтись без рації. Обов'язково перед покупкою потрібно перевірити дальність зв'язку.

Що подарувати дівчинці 5-9 років на Новий рік

7. Ну як же маленька принцеса без Барби та інших ляльок і пупсів?
Крім того для улюблених ляльок обов'язковими в арсеналі є будиночки, коляски та інші меблі й одяг.


Від 10 до 15 років


Цей період, коли відбувається становлення від дитинства до самостійного і відповідального дорослого життя. У підлітків з'являються перші серйозні захоплення.
8. Тому доречними будуть: спортивний інвентар: м'яч, бутсам, фитнес-браслету і так далі. А також відмінним подарунком буде гіроскутер чи лижі та сноуборд.
9. Ігрова консоль
10. PlayStation 4 Pro і Xbox One S 100% ощасливлять практично будь-якого хлопчика-підлітка.
1. Навушники 
Підлітки слухають музику часто і багато. Актуальність все більше набирають безпровідні навушники
12. Смартфон
Подобається нам це або ні, але це покоління, яке народилося як кажуть: «з гаджетом в руках». Тут вбір великий, тож все залежить від виділеного бюджету на подарунки.

Сподіваємось, наші поради стосовно подарунків вам допоможуть зробити правильний вибір і любі діти зрадіють сюрпризу від Діда Мороза!

2020 © Lollipop