Як купити кращу дитячу коляску для свого малюка?

Як купити кращу дитячу коляску для свого малюка?

Все, що вам потрібно знати про безпеку, простоту використання і якості, перш ніж придбати візочок.

Дитяча коляска, мабуть, один з найважливіших інструментів у арсеналі батьків, тому важливо зробити правильний вибір. Ми перерахуємо корисні функції і важливі поради з безпеки, які допоможуть вам в дорозі і забезпечити безпеку вашої дитини.


Краща коляска буде та, яка:
• Має сидіння, яке підходить вашій дитині і в якому комфортно і безпечно
• Має комфорту для Вас вагу
• Має всі необхідні функції безпеки

Типи дитячих колясок

  • Універсальна коляска 2в1 або 3в1
  • Класична коляска з люлькою для новонародженого
  • Прогулянкова коляска

      
Ймовірно, немає ідеального варіанту, тому вам потрібно подумати про те, що для Вас є пріоритетним. Де ви збираєтеся використовувати коляску: у великому місті чи сільській місцевості? Наскільки активна Ваша родина?

• Для міського життя, підійде не дуже широка і не громіздка коляска (так буде зручно відвідувати магазини, кав'ярні та ін.), А приємним бонусом буде місткий кошик для покупок.
• Якщо ви любите довгі піші прогулянки, тоді Вам підійдуть колеса з надувними шинами, що забезпечить більш комфортну їзду.
• Якщо ви будете користуватися громадським транспортом, важливо щоб коляска була легкою і швидко складалася. Якщо ви збираєтеся гуляти в парку, де поверхня не рівна, Вам підійде коляска з великими колесами, що забезпечить хорошу прохідність.


Для новонароджених
Багато дитячих колясок підходить від народження і можуть використовуватися до тих пір, поки дитина не буде важити близько 15-20 кг (в залежності від коляски). Деякі з них поставляються з люльками, які потім замінюються на прогулянкові сидіння по мірі зростання вашої дитини. Інші мають похиле сидіння, яке може опускатись до горизонтального положення, щоб безпечно для новонародженого. (Коляски, які не опускаються до горизонтального положення не можна використовувати для новонароджених і підходять дітям від 6 місяців.)


Колеса
З поворотними передніми колесами легше маневрувати. А для пересіченої місцевості їх можна заблокувати, що значно облегшить їзду. Великі колеса, як правило, краще підходять для бордюрів і сходів, в той час як надувні колеса можна пробити, але вони зазвичай забезпечують більш комфортну їзду.


Розмір
Спробуйте скласти і розкласти його в магазині, щоб подивитися, чи зможете зручно Вам це робити та спробуйте як Ви її будете носити в складеному стані. Виміряйте коляску, щоб переконатися, що вона вписується в багажник вашого автомобіля, не знімаючи колеса. А також, перевірте, що вона проходить по ширині у ліфт та інші проходи в помешканні.


Гальма
Отримаєте уявлення про те, як добре працюють гальмівні замки. Це зручно, якщо задні гальма пов'язані, тому лівий і правий гальма можна заблокувати одною дією. У деяких колясок також є передні гальма, що особливо зручно на двосторонній дитячій колясці, оскільки це означає, що ви завжди можете заблокувати гальма, розташовані найближче до вас (ззаду), в залежності від напрямку руху. Замки, які ви можете активувати і розблокувати ногами зручні в експлуатації, але переконайтеся, що ваші ноги легко поміщаються під ними.


П'яти точкова підвіска
Два плечових ременів (бажано прикріплених до спинки на рівні плечей і з м'якими накладками), поясний ремінь і проміжний ремінь з регульованою довжиною по мірі зростання Вашої дитини. Ремені повинні бути легко регульованими, а пряжки — зручними (для вас, але не для вашої дитини).

Двостороння ручка
Добре мати можливість вибрати, яким чином ваша дитина буде сидіти у колясці. Інколи малюк хоче дивитися на маму або батькам потрібно спостерігати за гіперактивною малечею. В такому випадку регульована ручка стане в пригоді.


Регульована спинка
У деяких є вертикальна спинка, яка також може опускатись в напівзігнуту позицію; деякі можуть бути повністю відкинуті (до горизонтального положення). П'яти позиційне регулювання робить коляску більш універсальною.

Підставка для ніг
Підставка для ніг знижує ймовірність отримання травми ногами вашої дитини, що стосуються землі або попадання в переднє колесо.Подорожі
Багато колясок мають можливість установити на шасі автокрісло. Вони дуже просто закріпляюся на рамі коляски, використовуючи відповідні адаптери. Це зручно при подорожах чи активному способу життя і не потребує великого багажного відділення в автомобілі. Тому поїздки з малюком можуть бути комфортні, як для дитини, так і для батьків.Складаний механізм
Механізм складання і розгортання повинен бути простим і водночас недоступний для дитини. Водночас, буде дуже зручно, якщо процес складання і розкладання можна зробити одним рухом.

Чохол для коляски
Якщо ви багато подорожуєте або не маєте в приміщенні багато місця для зберігання коляски та бажаєте її упакувати, багато брендів пропонують у доп. комплектації дорожні сумки для колясок або чохли. Вони добре тримають коляску в чистоті і порядку.


Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір дитячих колясок, а наші консультанти зможуть підібрати для Вас якнайкращий варант!

2020 © Lollipop